Napisz

do nas

+48 508 004 292
kontakt@bombelcafe.pl
Adres ul. Mieczyków 60
40-748 Katowice

Godziny otwarcia Wtorek - Niedziela 10:00 – 19:00
Nie jestem robotem i wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych *
Przesyłam zapytanie
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania przez odpowiedzi na moje zapytanie lub w celu uzyskania kontaktu z Bombel Cafe oraz przyjmuję do wiadomości, że dane te będą przetwarzane przez Bombel Cafe z siedzibą w ul. Mieczyków 60
40-748 Katowice
i mam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania, uzupełniania, sprostowania, przenoszenia, zapomnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Pełna treść regulaminu portalu znajduje się tutaj: Regulamin. W przypadku chęci odwołania zgody złożonej poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego należy na adres kontakt@bombelcafe.pl wysłać wiadomość z informacją o odwołaniu zgody.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Szanowny Użytkowniku,
informujemy że szczegóły z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu znajdują się w zakładce regulamin. Poprawny korzystanie z serwisu wymaga także akceptacji plików COOKIES (tzw. ciasteczek). Zamyknięcie tego komunikatu (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu"), jest równoważne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych zaufanych partnerów, a także zapis wspomnianych plików cookies na Twoim komputerze. Przed podjęciem tej decyzji masz oczywiście prawo zapoznać się ze szczegółami wspomnianego regulaminiu. Jeśli niezgadzasz sie z jego postanowieniami, możesz opuścić naszą stronę.
Bombelcafe