Karty do nauki czytania (PL, ANG, Śląski) E-BOOK

Warsztaty dla dzieci

Karty do nauki czytania

Rodzaj zajęć: edukacyjne

Karty obrazkowe do druku, ułatwiające naukę czytania oraz słówek.

20 zł
Kup teraz

Karty obrazkowe wspomagające naukę czytania, pisania, a także naukę słówek.

Przykładowe sposoby użycia kart.

 

 

 

 

Karty z polskimi słówkami:

odcinamy wyrazy od obrazków. Zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiedniego wyrazu do odpowiedniego obrazka. Dodatkowo obrazki mają nadrukowane pierwsze litery danego wyrazu. Młodsze dzieci mogą zacząć od samego nazywania przedmiotów widniejących na obrazkach.

 

 

Karty z angielskimi słówkami:

są to dokładnie te same obrazki, co na polskich kartach, aby łatwiej było utrwalić angielskie słówka. Pokazujemy dziecku kartę i nazywamy rzecz na obrazku po angielsku. Na początku używamy 2-3 karty i po kilku powtórzeniach pytamy dziecko czy coś zapamiętało :) Z czasem wprowadzamy więcej słówek.

Jeśli dziecko opanuje nazewnictwo angielskie, można wprowadzić również dopasowywanie wydrukowanych wyrazów, w ten sam sposób co w polskiej wersji kart.

 

 

 

Układanki:

Dziecko układa pocięte obrazki wraz z wyrazami i przyswaja wygląd liter danego wyrazu. Jeśli zaznajomi się z literami i całymi wyrazami, możemy odciąć litery i utrudnić układankę.

  

BONUS: karty ze słówkami po śląsku.

Dla entuzjastów gwary śląskiej, dołączyliśmy również słówka po śląsku :)

 
Produkt on-line

Dowiedz się co otrzymasz

22 karty z obrazkami i słowami w języku polski,

22 karty z obrazkami i słowami w języku angielskim

22 kart z obrazkami i słowami po śląsku

12 kart z obrazkami i słowami do pocięcia - układanki

Kup produkt on-line

Chcę otrzymywać wiadomości email na temat nadchodzących wydarzeń w Bombel Cafe.
Nie jestem robotem i wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych *
Przesyłam zapytanie
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania przez odpowiedzi na moje zapytanie lub w celu uzyskania kontaktu z Bombel Cafe oraz przyjmuję do wiadomości, że dane te będą przetwarzane przez Bombel Cafe z siedzibą w ul. Mieczyków 60, 40-748 Katowice i mam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania, uzupełniania, sprostowania, przenoszenia, zapomnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Pełna treść regulaminu portalu znajduje się tutaj: Regulamin. W przypadku chęci odwołania zgody złożonej poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego należy na adres kontakt@bombelcafe.pl wysłać wiadomość z informacją o odwołaniu zgody.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości
Szanowny Użytkowniku,
informujemy że szczegóły z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu znajdują się w zakładce regulamin. Poprawny korzystanie z serwisu wymaga także akceptacji plików COOKIES (tzw. ciasteczek). Zamyknięcie tego komunikatu (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu"), jest równoważne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych zaufanych partnerów, a także zapis wspomnianych plików cookies na Twoim komputerze. Przed podjęciem tej decyzji masz oczywiście prawo zapoznać się ze szczegółami wspomnianego regulaminiu. Jeśli niezgadzasz sie z jego postanowieniami, możesz opuścić naszą stronę.
Bombelcafe