O nas

poznaj Bombel Cafe

Miejsce dla Was

Bombel Cafe Bawialnia Naturalna powstała z potrzeby stworzenia bawialnio-kawiarni gdzie nie tylko dzieci będą się czuły dobrze, ale również rodzice.

 

Stylowe wykończenia

Bawialnia Bombel Cafe nie jest typową Salą Zabaw z małpimi gajami, trampolinami i plastikowymi zabawkami. U nas króluje drewno, stonowane kolory, zabawa w odgrywanie ról, mamy też sekcję inspirowaną Montessori i szkołą Wolfdorską. Na antresoli, gdzie rodzice popijają kawę (i mają podgląd na to jak bawią się ich dzieci) znajduje się również kącik dla niemowląt. 

Atrakcje i Warsztaty

Główną atrakcją naszej bawialni są domki, w których dzieci mogą bawić się w lekarza, weterynarza, właściciela pizzerii, cukierni, sklepikarza lub po prostu w dom.

 

Oprócz wewnętrznej bawialni, tego lata uruchomiliśmy również ogród zabaw, gdzie znajduje się kuchnia błotna, domki, minikort, ścieżka sensoryczna i duży orzech, pod którym odbywają się nasze warsztaty w lecie.

Poznaj nas

Patrycja Jackiewicz

jest informatykiem, ale odkąd własne dzieci pojawiły się na świecie, zaangażowała się w program „Kodowanie na dywanie”, który polega na nauce podstaw programowania dzieci od lat 3 bez użycia elektroniki (tylko dywan, mata i kubeczki). Patrycja również prowadzi kursy dla mam (i nie tylko) z tworzenia pierwszej strony internetowej, social media itp.

Karol Jackiewicz

jest instruktorem tenisa i minitenisa (to taki tenis dla „mini-graczy”). Jeździ na obozy sportowe z dziećmi, trenuje dzieci na korcie jak i jest opiekunem dzieci podczas wakacji. Karol ukończył również kurs Montessori dla żłobków i rodziców, aby pogłębić temat pomocy Montessori, które pojawią się w bawialni.

Szanowny Użytkowniku,
informujemy że szczegóły z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu znajdują się w zakładce regulamin. Poprawny korzystanie z serwisu wymaga także akceptacji plików COOKIES (tzw. ciasteczek). Zamyknięcie tego komunikatu (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu"), jest równoważne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych zaufanych partnerów, a także zapis wspomnianych plików cookies na Twoim komputerze. Przed podjęciem tej decyzji masz oczywiście prawo zapoznać się ze szczegółami wspomnianego regulaminiu. Jeśli niezgadzasz sie z jego postanowieniami, możesz opuścić naszą stronę.
Bombelcafe